• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пијанпијанци Женски Модни Дуксери Мамо Дуксер Елек Дуксер Женски Крпеница Печатење Со Долги ракави Дуксер Со Качулка Обична Пуловер На Блуза

Пијанпијанци Женски Модни Дуксери Мамо Дуксер Елек Дуксер Женски Крпеница Печатење Со Долги ракави Дуксер Со Качулка Обична

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Специфичност на предметот сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Дезен Со Качулка : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична} Материјал}изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики+ Качулка, Долг Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови Од Туника .①Стилот и модата ве прават попривлечни●Совпаѓање Queftlenght за хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики одговараат за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува1пц Врв. Големина шема : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 68cm/26.77" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 105cm/41.34" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 70cm/27.56" Должина : 71см/27.95"големина : xl биста : 115cm/45.28" ракав : 71cm/27.95" Должина : 72cm/28.35"големина : xxl Биста : 120cm/47.24" Ракав : 72cm/28.35" Должина : 73cm/28.74" ① материјал е Изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашиот дневен Носење. за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци. Пакетот вклучува. 1pc Врвот. Пол : Жени Материјал : Полиестер. вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди