• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жени Трчање Брзо Сува Шорцеви Тренингот Еластична Половината Јога Панталони Спортски Панталони Жени Шорцеви Облечени Секојдневен Половината Тренер За Жени Со Шо?

Жени Трчање Брзо Сува Шорцеви Тренингот Еластична Половината Јога Панталони Спортски Панталони Жени Шорцеви Облечени Секојдневен

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

65% памук, 5% спандекс, 30% најлон. Сезона : Пролет, лето. Стил : Спорт, секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Машина перат, не / висат или линија сува. Содржина на пакетот : 1 х Кратка Табела За Панталони : . Големина : С Половината : 64-69см/25,20-29,13" : 94см/37,01" Должина : 28см/11,02"Големина : М Половината : 68-73см/26,77-30,71" : 98см/38,58" Должина : 29см/11,42"Големина : Л Половината : 72-77см/28,35-32.28" : 102cm/40.16" должина : 30cm/11.81"големина : xl половината : 76-81cm/29.92-33.86" : 106cm/41.73" должина : 31cm/12.20"големина : xxl половината : 80-85cm/31.50-35.43" : 110cm/43.31" должина : 32см/12.60" женските шорцеви за вежбање можат да ги чуваат вашите работи кога вежбате или трчате. Ткаенината Дише, Лесна, Еластична И Ве Одржува Ладни И Брзо Се Суши Во Текот На Целото Лето. Женски Тренингот Шорцеви Еластична Висока Половината Трчање Јога Панталони. Еластичниот Изглед На Појасот Е Навистина Добар И Одличен Скријте Го Секој Дополнителен Стомак. Дуксерот Е Одличен За Вежбање, Трчање, Возење Велосипед, Јога, Пешачење, Плажа, Пливање И Секојдневна Облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди