• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ликовна Уметност Со заштитен знак Премногу Убава За Избор Платнена Уметност Од Кери Шмит

Ликовна Уметност Со заштитен знак Премногу Убава За Избор Платнена Уметност Од Кери Шмит

 
DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Премногу Убава За Избор" Платнена Уметност Од Кери Шмит : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди