• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Своч Нешто Ново Дами Види LB153

Своч Нешто Ново Дами Види LB153

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Црно бирање подобрено со прозрачни црни раце. Црна пластична кутија со црна силиконска лента. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 31 мм х 25 мм х 8 мм.бенд 13 мм х долг. Swatch LB153 Нешто Ново часовник. Часовници. Нешто Ново. Женски, Возрасни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди