• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Модвеј Песна Тркалезна Трпезариска Маса Во Бело

Модвеј Песна Тркалезна Трпезариска Маса Во Бело

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Како свежо младиот и надежен растенија, решени да никне, идеи ќе им помогнам на површината со оваа минималистичка модерна трпезариска маса. Песна ќе генерира вител на разговори, активности и идеи кои се мешаат за да формираат живописна атмосфера. Цврсти нозе од буково дрво и мазен фурнир создаваат уметничка трпезариска маса која претставува чиста чеша на секој собир. СОВРЕМЕНА маса-чисти линии, мазни површини и нозе од шпилка од буково дрво го надополнуваат профилот на оваа трпезариска маса од средината на векот. Мешајќи ретро интриги и функција, оваа табела е модерна класика. РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН-современо ажурирање за ќошиња за појадок, кујни и трпезарии, оваа кружна маса командува со присуство. Елегантни и стилски, распрсканите дрвени штипки даваат дополнителна просторија за нозе. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Седејќи на врвот на цврста рамка за трајна стабилност и поддршка, оваа трпезариска маса има бела ламинатна површина над издржлива лесонит за лесно чистење. МЕРЕЊА НА ТРПЕЗАРИСКА МАСА-Акцент современи, модерни, еклектични и трпезариски простори од средината на векот со оваа стилска трпеза. Димензии : 35.5 "Л х 35.5" В х 29 " Х.


Карактеристики на понудата

Слични понуди