• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговец Џо Топла И Слатка Халапенос оз

Трговец Џо Топла И Слатка Халапенос оз

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Топла И Слатка Халапенос зачинета слатка кисела халапенос во стаклена Тегла Прекрасна Во гуакамоле или начос, зачинете здодевен сендвич со сирење на скара, плескавица Или виршла Додадете во крекери и крем сирење за брзо, лесно предјадење Додадете во пржени јајца и исфрлете Ги Жешките И Слатки Халапенос 12 мл (Пакување од 3).


Карактеристики на понудата

Слични понуди