• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јурлик Чисто Возраст Пркосејќи Ноќ Лосион-1. оз

Јурлик Чисто Возраст Пркосејќи Ноќ Лосион-1. оз

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Лесен навлажнувач за употреба ноќе со моќни состојки за да помогне во решавањето на видливите знаци на стареење додека ја утешува кожата и го подобрува тонот на кожата. Трајна навлажнување и хидратација. Навлажнувачки крем содржи екстракти од зелен чај.


Карактеристики на понудата

Слични понуди