• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2015-Форд Транзит Т-Карго Комбе

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2015-Форд Транзит Т-Карго Комбе

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Рачен Ретровизор На Вратата Од Страната На Возачот, Стил На Кратка Рака, Одговара На Комбиња Со Низок Покрив, Текстура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2015-2019 Форд Транзит Т - 150 Товарно Комбе. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Се Вклопува 2015-2019 Форд Транзит Т - 150 Карго Комбе Краток Стил Рака, Текстура, Одговара Комбиња Со Низок Покрив, Текстура, Изработени Од Рамен И Конвексни Стакло Во Комбинација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди