• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Доенчиња Девојки Памучни Боди Со Долги Ракави, Божиќен Подарок 3-Пакет, 12-Месеци

Хадсон Бебе Доенчиња Девојки Памучни Боди Со Долги Ракави, Божиќен Подарок 3-Пакет, 12-Месеци

 
DEN 112.00

Количина на стоки
Достапно

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди