• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Надворешен Декор Абонос Голема Декоративна Перница Во Црно

Надворешен Декор Абонос Голема Декоративна Перница Во Црно

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

24-инчна квадратна големина и неговата кадифна конструкција со длабочина од 9 инчи е дизајнирана за функционалност и удобност како подна перница за удобно алтернативно седење. Затворањето на патентот овозможува отстранување на влошката исполнета со 100% рециклирачки влакна. Изградени од ткаенини отпорни на бледнее и заштитени СО УВ кои обезбедуваат нивните бои да останат живописни и да изгледаат како нови, заштитувајќи ги од сончевите зраци. Секоја ставка се подложува на строг процес на контрола на квалитетот, осигурувајќи дека е ослободена од какви било недостатоци и изработена со врвни материјали за да го издржи тестот на времето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди