• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Богатствата НА каролина ЦК7903ДДМ Кавалиер Спаниел Слатка Домашно Јадење Сушење Мат, 21

Богатствата НА каролина ЦК7903ДДМ Кавалиер Спаниел Слатка Домашно Јадење Сушење Мат, 21

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Богатства КАРОЛИНА ЦК7903ДДМ Кавалер Спаниел Слатка Домашна Чинија Сушење Мат, 14 х 21", повеќебоен Сад Сушење Мат кој раса специфични кавалер Кралот Чарлс Спаниел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Оваа Душек За Сушење Садови е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.


Карактеристики на понудата

Слични понуди