• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Зимски Дуксери Шерпа Руно Топло Копче Надолу Кардиган Јакна Еднобојна Кадифен Капут Долна Облека Со Џебови

Женски Зимски Дуксери Шерпа Руно Топло Копче Надолу Кардиган Јакна Еднобојна Кадифен Капут Долна Облека Со Џебови

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : нашата женска нејасна јакна одговара на големината, ако сакате изглед на слика на модел, нарачајте ја вашата нормална големина на абење, АКО сакате пообично лабаво вклопување, нарачајте една големина нагоре. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Жени Плус Големина Обични Џебови Со Копчиња Со Високи Ниски Качулки Со Качулка Со Долги Ракавиповеќе ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Секојдневен Лабав Стил : нашата мека јакна со лабав стил на дечко, должината е точно, оди добро со сите кошули, основни блузи, слаби фармерки, хеланки, панталони, чизми и потпетици, лесно се создава шик секојдневен изглед. Прилики : нашето палто е совршено за fall и зима, одговара за сите прилики : престој дома, работа, прошетка по кучето, улица, пиење кафе со девојки, кампување, скијање и сите активности на отворено, прекрасен божиќен и Новогодишен подарок.Информации за производот дизајнот може да ве направи поубави и виталностмногу кул за носење ,Нов Изглед,Овој Лесен, Резервоар Е совршен за тие денови!Сезона : Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Секојдневна,Забава,Материјал За Плажа : Тип На памучна мешавина : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут Мек Руно Материјал : нашата шерпа јакна жени изработена од супер мека Материјал Од Руно шерпа, Висококвалитетен, Пријателски За Кожата, Топол И Пријатен За Носење, Ќе Се Изненадите колку се меки, совршени За студено Наутро И Навечер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди