• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Дуксери Дуксери Зимски Принт Лесни Преголеми Машки Секојдневни Модни Дуксери И Дуксери на Клиренс

Машки Дуксери Дуксери Зимски Принт Лесни Преголеми Машки Секојдневни Модни Дуксери И Дуксери на Клиренс

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Полиестерген : Должина На Машкиот Ракав : Долг Ракав Тип На Деколте : Сезона На Качулка : Пролет, Fall и Зимска Пригода : Дневно носење, училиште, спорт, канцеларија, дебелина на одмор : Стандардно што добивате : 1 компјутер топ големина : Големина : М Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.39" ракав : 71cm/27.Нашиот машки дуксер е супер достапен, затоа дојдете да додадете одличен дуксер со прифатлив изглед во вашиот плакар! Земете ги рацете на еден сега!EGNMCR Машки Дуксери Дуксери Зимски Принт Лесни Преголеми Машки Обични Модни Дуксери На Clearance1.47" Должина : 81cm/31.76" ракав : 73cm/28. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.74 "Рамо : 54cm/21. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.69 "Должина : 79cm/31.59" Рамо : 46см/18. Нега на облека : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Предложено совпаѓање : Може да се носи со спортски панталони и патики, да се создаде секојдневен, но трендовски изглед, целосно откривајќи го вашиот уникатен вкус иesетика4. : X-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116cm/45. Дизајн на облека : дуксери Со Долги ракави, отпечатоци дизајн на патен2.31 "Ракав : 65см/25.26" Должина : 83cm/32. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.11 "Должина : 73см/28.68 " облека материјал : овие машки дуксери се изработени од полиестерска ткаенина, меки и удобни, погодни за носење на повеќето мажи.67 "Ракав : 67cm/26. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.32 "Должина : 70см/27. : XX-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.17" Рамо : 50cm/19.03 "Ракав : 69cm/27. Дизајн на облека : дуксери Со Долги ракави, дизајн на отпечатоци. Применливи прилики : Секојдневно носење, училиште, спорт, канцеларија, одмор, забава, туризам, велосипедизам, шопинг, дома и други активности во затворени простории и на отворено, погодни за пролет, aut или зима.


Карактеристики на понудата

Слични понуди