• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мапетите-Мис Свинче Гордост-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Мапетите-Мис Свинче Гордост-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

 
DEN 316.80

Количина на стоки
Достапно

Мапетите - Мис Свинче Гордост-Женски Графички Маица Со Кратки Ракави Класично Вклопување Понудено во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди