• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сапун Бо Сад Држач Контејнер Случај Патување Одмор Караван Кампување Еднократно

Сапун Бо Сад Држач Контејнер Случај Патување Одмор Караван Кампување Еднократно

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*пренослива кутија за сапуница за Патување*Водоотпорна и отпорна на влага* Запечатена, отпорна на прашина со капак*Висококвалитетни пп материјали спецификации : Име На Ставка : Материјал За Држење Сапун : Ппц Боја : Розова,Жолта,Сина, Зелена Пакет Содржина : 1 х Држач За Сапун Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди