• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг Бах8212пб Конкорд Еден Пешкир Бар, Полиран Месинг

Кингстон Месинг Бах8212пб Конкорд Еден Пешкир Бар, Полиран Месинг

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Висат вашите крпи во стил со шик жалба На Кингстон Месинг Конкорд Пешкир бар. Достапен во повеќе завршетоци, овој бар 18 " може брзо да стане суштински дел од дизајнот на вашата бања. Спарете со други додатоци од Колекцијата Конкорд. Висококвалитетна Конструкција Од Легура На Цинк. Евро-Современ Дизајн. Лесна Инсталација. Вклучен Хардвер За Монтирање. 1/2" Дијаметар Бар. 18" Пешкир Бар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди