• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хукер 70501354-РХКР Издувен Систем Комплет

Хукер 70501354-РХКР Издувен Систем Комплет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Свртете надолу стил совети излез под задниот браник валанс. Системот се поврзува директно Со хукер лс размена на долги цевки а-заглавија на телото*. Ограничена доживотна гаранција на производителот. Од прирабницата на главата на цилиндерот до издувната цевка, линијата На Црното Срце е дизајнирана да обезбеди максимална брзина на издувните гасови, растојание од земјата, стил, перформанси и квалитет!; Копач свиткана 304ss изградба обезбедува подобрен систем отпорност на корозија и изглед карактеристики. Геометрија за рутирање на цевки оптимизирана за да обезбеди најдобро достапно растојание од подлогата и широка компатибилност на задните гуми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди