• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Намигнување Потекло Квебек-Женски Целосна Еластична Карго Чистење Панталони, Калај, Ситни

Намигнување Потекло Квебек-Женски Целосна Еластична Карго Чистење Панталони, Калај, Ситни

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност. Намигнување Потекло Квебек панталони е изработена во мека поли памук мешавина материјал и во вистинска алатка стил, карактеристики осум џебови и проект банџи јамка за погодност. Оваа модерна панталона има комплетна еластична лента за половината која исто така може да се носи превртена за стил и удобност. Идеален за групи, панталонот "дама" Во Квебек е достапен во различни живописни бои за да го комплиментира сечиј стил. Целосен еластичен појас што може да се преврти надолу. Два предни џебови, два товарни џебови, вклучувајќи еден троен џеб со потпис на Намигнување со скриен мрежен џеб за мобилен телефон. Потпис ПРОЕКТ банџи јамка на десната страна на носителот. Подигање сече. Мека поли памучна мешавина. Инсем : 28 1/2.


Карактеристики на понудата

Слични понуди