• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Продавница Лц Сино Стакло Нерѓосувачки Челик Сребрени Мониста Висат Капка Обетки Нараквица Во Собата За Жени Накит Подароци Големина 7.50-9.5 Роденденски Подароци

Продавница Лц Сино Стакло Нерѓосувачки Челик Сребрени Мониста Висат Капка Обетки Нараквица Во Собата За Жени Накит Подароци

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за носење со кој било дизајнер или секојдневна облека. Инспирирана од темата минимализам, оваа нараквица со стаклени монистра во боја и обетки со капки, зборуваат многу за грациозните дизајни што се негуваат засекогаш. Темата на минимализмот ја симболизира потрагата по едноставност. Мониста се обликувани во овој крој за да се зголеми сјајот и јасноста на скапоцениот камен. Овој комплет за накит е прецизно дизајниран во цврст метал, одржувајќи го долгорочниот сјај со обезбедена издржливост. Хипоалергичната метална рамка и издржливиот скапоцен камен го прават идеално абење за сите типови кожа во дневна ротација. Прифатете го овој минималистички комплет накит за да ја изразите најдобрата дефиниција за софистицираност и елеганција. Детали за производот : Метал : Чист Бел Нерѓосувачки Челик Назад Наоѓање : Риба Кука Боја : Сребрен Материјал : Стакло Камен 1 Детали : Камен Име : Сино Стакло Форма : Неправилна Форма Боја : Сино Создавање Метод : Симулиран Камен 2 Детали : Камен Име : Сино Стакло Форма : Неправилна Форма Боја : Сино Создавање Метод : Симулирани Нагласува : КАРАКТЕРИСТИКИ : Ѕвезда сино стакло мушка нараквица и капка обетки постави Убава поставена по многу прифатлива цена стакло мушка одлуки е меѓу најстарите Човечки Уметности Стакло монистра се датирани назад Барем Во Римско Време Прифатлива Од Вистински Скапоцени Камења Мониста Сјајна Завршница Привлекува Внимание Со Рачно Жичени Монистра За Флексибилност И Издржливост Исклучителен Комплет За Поседување|.


Карактеристики на понудата

Слични понуди