• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жени Мини Долно Здолниште Долно Здолниште Здолниште Продолжување На Кошулата Здолниште Со Копчиња Продолжувач На Кошула Слоевитост Горе Долу Одмор Одмор Женска Д

Жени Мини Долно Здолниште Долно Здолниште Здолниште Продолжување На Кошулата Здолниште Со Копчиња Продолжувач На Кошула Слоевитост

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Половината : 96см/37. Исто така, може да биде поврзан со високи потпетици или спортски чевли.09" Должина На Предната Страна : 33см/12. Шик стил во летна пролет, Одличен Во Комбинација со кошули, џемпер или палто.75" Големина : Л Половината : 104см/40,94" колк : 116см/45,67" предна должина : 34см/13,39" должина на грбот : 41см/16,14" големина : xl Половината : 108см/42,52" колк : 120см/47,24" должина на предната страна : 35см/13,78" должина на грбот : 42см/16,54" големина : ххл Половината : 112см/44. `+Прилики ова здолниште не е само за играње тенис, голф, одење, трчање, туку и за секоја активност на отворено, дури и општо излегување или секојдневно носење. Прилика : Секојдневно Носење, Забава, Клуб, Вечер.57" должина на грбот : 44см/17.39" предна должина : 37см/14.


Карактеристики на понудата

Слични понуди