• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аквариум Филтер Капак, Едноставна Структура Нерѓосувачки Челик Риба Резервоарот Филтер Капак За Заштита На Риба Ракчиња Вдишување Л

Аквариум Филтер Капак, Едноставна Структура Нерѓосувачки Челик Риба Резервоарот Филтер Капак За Заштита На Риба Ракчиња Вдишување

 
DEN 72.48

Количина на стоки
Достапно

Аквариум Филтер Капак, Едноставна Структура Нерѓосувачки Челик Риба Резервоарот Филтер Капак За Заштита На Риба Ракчиња Вдишување Lspecication : Точка Тип : Аквариум Филтер Заштитен Материјал : Нерѓосувачки Челик, Акрилик : Риба Резервоарот Влезот Заштита Покритие Пакет Листа : 1 x Аквариум Филтер Заштита Забелешка : ве Молиме дозволете некоја грешка поради рачно мерење. ФИНА ИЗРАБОТКА : штитникот за филтри за аквариум е изработен од нерѓосувачки челик и акрилик со полиран капак, рамен капак на решетката и униформа големина на порите за добар ефект на филтрирање. ЛЕСНО за : капакот за цедилка за Аквариум за риби има карактеристики со висока цврстина со едноставна структура, што е лесно и може да биде најдобриот избор за вас.


Карактеристики на понудата

Слични понуди