• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црна & Декер Jus500b 500-засилувач Скок Стартер

Црна & Декер Jus500b 500-засилувач Скок Стартер

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно

500а инстант стартување 1.000 врвни кабли и стеги со низок профил продавници за дизајн лесно и нема да се тркалаат во прекинувачот за вклучување/исклучување без клуч на возилото за поголема заштита на корисниците вградена usb порта за полнење за лична електроника со двојна лед област вградена единица за полнење полнач со наизменична струја со повеќето стандардни/продолжни кабли ЗА ДОМАЌИНСТВО ЦРН ДЕКЕР JUS500 B 500 Засилувач Скок Стартер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди