• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Природни 1.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Акцент Лак Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10K Роза, Бело Или Жолто Злато J SI2

Природни 1.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Акцент Лак Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10K Роза, Бело Или Жолто Злато

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Природни 1.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Акцент Лак Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10k Роза, Бело Или Жолто Злато J SI2. Овој Прекрасен Прстен се одликува Со Природни, А Не Подобрени вкупно 1,5 Ctw дијаманти. Произведено во САД, сосема ново по нарачка. 10к Роза, Бела Или Жолта Златна Големина (3 до 10). Вклучена Е Проценка. Април Раѓање Камен. Ние произведуваме и дизајнираме накит-ве Молиме контактирајте не ако има некои посебни барања (Сопствени Дизајни, Големини На Прстени, различни варијации на камења или други спецификации) и ние ќе ви се вратиме Што е можно поскоро Поставени Со Природни, А не Подобрени Дијаманти. Произведено во САД. Изработено Во Цврсто Злато Од 10к.


Карактеристики на понудата

Слични понуди