• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ла Чој Исецка Суи Зеленчук, оз

Ла Чој Исецка Суи Зеленчук, оз

 
DEN 55.52

Количина на стоки
Достапно

Ла Чој Исецкајте Суи Зеленчук Е совршена мешавина од зеле од грав, кромид и моркови за вкусен оброк во Азиски стил. Совршен за секоја пригода, овој оброк има малку маснотии и содржи само 20 калории по порција. 14 мл. може На Ла Чој Исецка Суи Зеленчук. Мешавина од зеленчук Во Азиски стил, зеле од грав, кромид и моркови. Оброк инспириран од азија за целото семејство. 20 калории по порција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди