• Најдобра цена
  • Неодамнешно
5 8 Прилагодливи Бакингем Драпери Прачка 28-48 48-84 84-120

5 8 Прилагодливи Бакингем Драпери Прачка 28-48 48-84 84-120

 
DEN 167.68

Количина на стоки
Достапно

САЈФУТ 5/8 "Прилагодлив Бакингем Драпери Прачка 28"-48"/ 48"-84"/ 84"-120". Карактеристики : . Комплетот за прачки вклучува 1 прачка, 1 сет од две завршетоци и загради . Прилагодливата шипка за завеси има дијаметар од 5/8 инчи и доаѓа со украсни завршетоци. Финалето е со дијаметар од 1" долг и 1". Прачката се протега од 28"-48" /48"-84" /84" до 120". Достапно во 3 завршетоци : Бронза, Калај и Антички Месинг. Користи 3/4 " или поголеми прстени за завеси (продадени одделно). Прилагодливите загради се долги 4" до 5 1/2". 2 загради вклучени со 28"-48"; 3 загради вклучени со 48"-84" и 84"-120" должини. Пакет вклучувајќи : 1 Х Завеса Прачка Во Собата SAYFUT 5/8 "Прилагодливи Бакингем Драпери Прачка 28"-48"/ 48"-84"/ 84"-120".


Карактеристики на понудата

Слични понуди