• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хавајска кошула За Мажи копче надолу Краток Ракав Приказна За Играчки Печатење Обичен Летен Бод Без Брчки Редовен Вклопен Врв

Хавајска кошула За Мажи копче надолу Краток Ракав Приказна За Играчки Печатење Обичен Летен Бод Без Брчки Редовен Вклопен Врв

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Машка хавајска кошула е идеална кошула за топло лето и сончеви денови!. . . Ефект на горниот дел од телото : фината изработка, дизајнот игра добар декоративен ефект врз силуетата на облеката, едноставниот дизајн на манжетната, носењето удобно, лабаво. . . Големина : големина На Деца, големина на возрасни, преголема големина, умерена големина. . . Карактеристики : со џебови. . . Опис на материјалот : дише, нежен и стилски, видлив и мек, тактилен и свиленкаст. . . ☁ ☁ Одлично вклопување и изглед фустан кошула whether без разлика дали ја носите оваа живописна кошула на работа или на плажа сонце, кога ќе се сретнете со колегите, клиентите ,туристите или дури и дамите, ќе добиете тони комплименти. . Користи светли јасни бои, мек И Удобен Материјал Оваа Стилска кошула со копчиња, свиленкаста, мала тежина, не е проѕирна,не ви треба долна кошула,така што ќе можете да останете удобни и ладни на работа/дома цело време. . ☁ ☁ Совршен Подарок за денот на таткото тоа е исто така погодна за голем тинејџер момче или жени, сопруг,син,татко,дечко. И оваа блуза со 3д принт е одлична за летни одмори како камп,луау,круз,сан бич,езеро,забава во базен и др. . ☁ ☁Совршена верзија дизајнот со Опуштено вклопување е совршен за удобен и секојдневен изглед, а 4-насочната ткаенина за истегнување овозможува максимална удобност и леснотија на движење. . . Достапни се различни големини, од деца до возрасни со плус големина. удобно за носење. Хавајски кошули,погодни за разни секојдневни прилики : Забава,Плажа,патување,Одмор,Лето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди