• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дијамантскиот Договор Стерлинг Сребрен Синџир За Спојување Хартија со Затворач за Јастог. Врска, Родиум Синџир, Унисе

Дијамантскиот Договор Стерлинг Сребрен Синџир За Спојување Хартија со Затворач за Јастог. Врска, Родиум Синџир, Унисе

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

/ ПРЕМИУМ ЗЛАТЕН ЃЕРДАН ЗА ПРИВРЗОЦИ /œ / Нашите Ѓердани За Приврзоци Се Направени за Вас. Тие Се Силни И Автентични. Нема Проблеми, Нема Фаќања, Не Одеднаш Откривајќи Дека Вашиот Ѓердан Изникна Отворен, Свиткан или Оцрнет. Златото Сјае и Врските Се Цврсти. Едноставно И Убаво е / ОБЛЕЧЕТЕ ГО ИЛИ ОБЛЕЧЕТЕ СЕ НАДОЛУ¦ Само Вистинскиот Допир. Фрли го и Спремен си да Одиш. Можете Да Ја Носите Сами Или Со Вашиот Омилен Приврзок или Шарм. Врските се Цврсти. Бравата е Безбедна. Не Се Скрши, Не Паѓа, Останува Затворен и Лесно Се Прицврстува. Се одликува Со Затворање На Канџи Од Јастог за Безбедност И Безбедност¦ 100% РЕАЛНО 14К ЗЛАТО / Кажете Збогум На Осип, Чешање, Иритации, Каква Било Алергиска Реакција. Нашите Златни Ѓердани Се Хипоалергични & "14к" Печат За Автентичност. Токму Она Што Ви Треба. Ова Ќе Трае цел Живот СО ДОВЕРБА¦ Точно Како Што Е Опишано. Доверлив Бренд, Брза Испорака и Политика за Враќање На Средствата. Ќе ВИ СЕ Допадне Нашиот Накит, Ние Гарантираме It Product Info 100% Реално НЕ Обложено Или Исполнето Удобно За Носење Едноставно И Елегантно Хипоалергично Цврсто Пружински Прстен 14k Печат За Автентичност-Вклучено Е Пакување За Подароци Тип На Синџир : Тип На Хартија Клипметал : Метален Печат : Тип На Затворач : Јастог-Канџа должина : инчен ШИРИНА : 2.5 Широк Злато Грам Тежина : Грамови 100% Вистински 14k/10k Злато. Не Е Пополнет или Пополнет. Удобно За Носење. Едноставно И Елегантно. 14к Печат За Автентичност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди