• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Побудувач За Заклучување На Вратата, Работете За Време Удобно За Држење За Затворен Простор

Побудувач За Заклучување На Вратата, Работете За Време Удобно За Држење За Затворен Простор

 
DEN 589.60

Количина на стоки
Достапно

Активатор За Заклучување на вратата, Работете За Време Удобно За Држење За Внатрешна Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Активирање На Бравата На Вратата : АБСОЕ/ОЕМ Број : 81410-2Б000, CNM1255 Fitment : Одговара за 2006-2009инсталација : 1. Отстранете го оригиналниот активатор за заклучување на вратата2. Инсталирајте директно според оригиналните спецификации. Обрнете внимание на прилагодување на положбата на бравата. Список на пакети : 1 х Активатор За Заклучување На Задната Лева Врата Забелешка : ве Молиме проверете го бројот на делот од вашата ставка, соодветните информации се само за повикување. Ако не сте сигурни за предметот, ве молиме контактирајте не пред да купите за да избегнете непотребно враќање, благодарам! Замена на броеви на делови за повикување : 81410-2Б000, CNM1255. Погон за заклучување на вратата на автомобилот, погоден за 2006-2009 година. Вратете ја леснотијата и практичноста на заклучување или отклучување на вратите на возилото. Лесен за инсталирање, не се потребни комплицирани алатки, заштедуваат време и напор. Оригинален стандард, директна замена за стариот или скршен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди