• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастична Мојата Мема Ме Сака Девојки Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастична Мојата Мема Ме Сака Девојки Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Мема Ме Сака баба и внука диносаурус дизајн Дете Долг Ракав маица подарок за внуци. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Мојот Мема Ме Сака Девојки Дете Долги Ракави Маица Женски 0020 Бела 4 T. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. внука подарок диносаурус симпатична внука розова светло обоени темно hws.


Карактеристики на понудата

Слични понуди