• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Професионална Шминка #ОВА Е Се Масло За Усни

Професионална Шминка ОВА Е Се Масло За Усни

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Раскошете ги усните соекс Професионална Шминка #ОВА Е Се ' Масло За Усни?декадентната формула што ја прелива вашата газа со совршена количина на сјај. Оваа луксузна липи е збогатена со уникатна мешавина на масла?вклучувајќи бадем, авокадо, шипинка и јојоба?и се одликува со жив мирис на цвет од ванила-цреша. Лесно масло за усни со мека, свиленкаста текстура. Ги облекува усните со совршена количина на сјај. Тоа?спакувани со масла што ја сакаат кожата. Нанесете наутро и навечер на голи усни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди