• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Inktastic Имам Наслови Попи И Куче Тато Ги Лулам И Двете Маица Со Долги Ракави

Inktastic Имам Наслови Попи И Куче Тато Ги Лулам И Двете Маица Со Долги Ракави

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно

Имам Две Титули, Попи И Куче Тато, Јас Ги Рок И Долги Ракави Маица. Го прави совршениот подарок За Денот На Таткото или роденденот за кучешкиот татко во вашиот живот. Inktastic Имам 2 Наслови Poppi И Куче Тато Ги Рок И Двете Возрасни Долги Ракави Маица Машки Црвен XXXL. Идеален подарок за Волонтери За Спасување Кучиња или вработени во хумано Општество. Го прави совршениот подарок За Денот На Таткото или роденденот за кучешкиот татко во вашиот живот. Имам Две Титули, Попи И Куче Тато, Јас Ги Рок И Долги Ракави Маица. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. татковци дедо љубов кучиња љубовник шепа стрелка менс возрасни облека облека маичка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди