• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едиодпох Женски чипка шифон панталони еластична половината повик лабава широка нога здолниште обични Панталони Женски Обични Панталони Црна Л

Едиодпох Женски чипка шифон панталони еластична половината повик лабава широка нога здолниште обични Панталони Женски Обични

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Женски шифон панталони со врвки еластичен струк секојдневно лабаво широко здолниште за нозе секојдневни панталони. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 0г. големина На Пакетот : 0х0х0см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : L Половината : 64cm/25.20" : 97cm/38.19" Должина : 84cm/33.07"Големина : XL Половината : 67cm/26.38" : 100cm/39.37" Должина : 85cm/33.46"Големина : XXL Половината : 70cm/27.56" : 104cm/40.94" Должина : 86cm/33.86"големина : xxxl половината : 74cm/29.13" : 108cm/42.52" должина : 87cm/34.25"големина : xxxxl половината : 79cm/31.10" : 112cm/44.09" Должина : 88 CM/34.65" материјал : широка нога чадена половината палацо панталони за жени, секојдневен летен висок струк панталони со џебови, лабави, модни, стилски, трендовски, меки, без истегнување, Лесна и дише, многу ткаенина погодна за кожата. `+- Во Однос На Колокацијата, Без Разлика Дали Станува Збор За Секојдневна Или Свечена Облека, Нема Да Изгледа Нагло, А Може Да Донесе И Поинаков Стил На Вашиот Фустан. Може Да Се Каже Дека Е Навистина Разноврсна Ставка. Прилика : Овие Панталони Се За Јога,тренингот, секојдневен,, плажа И Така Натаму. Гарантирано Задоволство Е Нашиот Приоритет Број Еден. Ако не Сте Задоволни Со Купувањето, Со Задоволство Ќе Обработиме Размена или За Вас Женските Панталони Одговараат На Секојдневен. панталони за жени. женски панталони.


Карактеристики на понудата

Слични понуди