• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Харитон Женски Клуч Запад Краток Ракав Перформанси На Персоналот Кошула, Стил М580В

Харитон Женски Клуч Запад Краток Ракав Перформанси На Персоналот Кошула, Стил М580В

 
DEN 255.20

Количина на стоки
Достапно

Поставата; 100% полиестерска мрежа во горниот дел на грбот. Џеб на градите со слотови за пенкало и џебни клапи. Структурирана јака со интегриран јака останува. Систем за вентилација на грбот за дополнителна дишење. Целосна Поставата за затворање на копчињата; 100% Полиестерска Мрежа Во Горниот Дел на Грбот. Џеб На Градите Со Слотови За Пенкало И Џебни Клапи. Структурирана Јака Со Интегриран Јака Останува. Систем За Вентилација На Грбот За Дополнителна Дишење. Целосно Затворање На Копчето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди