• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Есаиер 1-12т Детски Комплет За Пот За Бебиња, Костуми За Пот Со Качулка За Девојки Костуми За Патеки За Момчиња Тинејџерски Костуми За Пот Момчиња Девојки Облека Со Е?

Есаиер 1-12т Детски Комплет За Пот За Бебиња, Костуми За Пот Со Качулка За Девојки Костуми За Патеки За Момчиња Тинејџерски

 
DEN 367.68

Количина на стоки
Достапно

Есаир Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Имаме Онлајн Услуга 1-на-1 Најдобрата Строга Контрола на Квалитетот Загарантирана Да биде Во Деловната Најдобра Услуга По Продажбата, Динамична Продавница Која Има за цел Да Им Обезбеди На Нашите Клиенти Најдобри Организатори за Складирање. Осигурајте се Дека Клиентите Ја Добиваат Стоката Се Полни со Пофалби. Ние Се Потрудиме Да Произведеме Најатрактивни Висококвалитетни Производи по Најниска Цена.Име на производ : Комплет Со Еднобојни Дуксери Големина На Производот : Како Што Е Прикажано Големина На Пакување : 30см*20см*3цмпакување : Опп Багаж : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Години Материјал : Памучна Боја : Розова, Светло Сина, Сива, Жолта, Портокалова, Црвена, Боја Мрзлива, Црна Листа На Производи : Комплет Качулка со Цврста Боја *1 белешка : Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може да не ја Одразува Вистинската Боја на Предметот.Благодарам! 1. Дизајн на есаер : Комплет Џемпер Со Цврста Памучна Качулка За Момчиња и Девојчиња, Совршен За Мали Момчиња и Девојчиња. 2. Материјал : Памук, Пријателска За Кожата, Дише, Мека и Удобна Ткаенина што Нема да И Наштети на Деликатната Кожа на Децата. 3. Големина : Погоден За Деца На Возраст 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. 4. Прилика : Училиште, Забава, Слободно Време, Излегување Итн. 5. Пакување : Комплет Џемпер Во Цврста Боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди