• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фау Крзно Килим За Декор Во Спалната Соба Перат Меки Површина Килими За Расадник Соба Дневна Соба Тепих Килими За Деца Издржлива Гумена Поддршка правоаголник нозе

Фау Крзно Килим За Декор Во Спалната Соба Перат Меки Површина Килими За Расадник Соба Дневна Соба Тепих Килими За Деца Издржлива

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Решение погодно за животните : Вештачкото крзно на килимите не само што изгледа како вистинско крзно, туку и се чувствува како вистинско крзно, користејќи комбинација од синтетички материјали, никогаш не би знаеле дека е вештачко! Во споредба со обичните килими, килимот од вештачко крзно нудиesетска привлечност на вистинско крзно без суровост.Ултра мека и Густа И Мода : Нашиот тепих од 2х4, 4х4, 4х6 и 6х9 стапки ги надополнува сите простори за живеење, должината на крзното на над 2 инчи и малата тежина. Килимите не само што се attracетски привлечни, туку и многу удобни и луксузни во текстурата.Гумена Подлога што не се лизга : Нашиот килим користи силна гумена подлога на дното за да не се движи наоколу, поставена на врвот на дрвените столови, давајќи му убав и топол слој над неа. дури и ако многу се движите на столот.Лесно За Чистење : Нашиот тепих со мека површина може да се исчисти со рачна правосмукалка или машина за перење алишта, а рачното перење за подлабоко чисто, вештачко крзно е отпорно на избледување со трајна боја, дури и по повеќекратно перење.Домашен Декор И Специјален Подарок : Нашиот стилски килим е добар избор за додавање луксуз во секоја просторија од спалната соба, дневната соба или домашната канцеларија, исто така нуди топлина и удобност помеѓу децата и студениот под за време на нивното среќно време! Тепих Од вештачко Крзно За Декор Во Спалната Соба Теписи Со Меки Површини Што Се Перат за Расадник Дневна Соба Тепих За Теписи За Деца Издржлив Правоаголник за Поддршка од гума 6х9 стапки Сив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди