• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ауфмер Женски Блузи Дозвола Ракав, Дами Сите Ева Партија Ноќ Печатени Круг Вратот Пуловер Долг Ракав Обичните Врвови

Ауфмер Женски Блузи Дозвола Ракав, Дами Сите Ева Партија Ноќ Печатени Круг Вратот Пуловер Долг Ракав Обичните Врвови

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Женски Пуловер Со Кружен Врат За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Секојдневни Карактеристики : Повод : Секојдневен, Дали, Забава, Одмор И more.It изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Лесен, мек и дише. Сезона : Пролет, Лето : Женоказ : Дневно.Материјал : Полиестерстил : Секојдневно како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 Еез Жени Врвови Летни Заштеди Дозвола 2023 & Есенски Заштеди Празнични Зделки 2023! Со цел да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, од сега до 31 декември 2023 година, ветуваме дека безусловно ќе размениме каква било облека, купена во нашата продавница што не е со вистинска големина. Ауфмер ветува дека ќе ви дозволи да го изберете најдоброто вклопување. (За повеќе информации, ве молиме контактирајте не). ● Добра дебелина и топлина за поладни денови на пролет или fall. Удобно вклопување и совршено за надворешна облека. ● Стил за сите возрасти. Совршен за секојдневни и други прилики во aut, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. ●Издржлив, исто така може да го натопи во топка и да го стави во торба, а сепак да го носи подоцна. ●Врвката за влечење на хаубата може да се повлече цврсто за да се задржи ветерот во студените есенски денови. Тоа не може да се намали во ладно перење, ниска топлина фен. Лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Не Големина! Ве молиме проверете ја табелата со големини во" Слика На Производот " пред да нарачате за да се осигурате дека ќе ја добиете точната големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди