• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ајомет Жени Џогери Девојки Екосмарт Спортски Панталони, Отворени Задници За Нозе, Панталони Без Ознаки, Црни Л

Ајомет Жени Џогери Девојки Екосмарт Спортски Панталони, Отворени Задници За Нозе, Панталони Без Ознаки, Црни Л

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Предлози За Чистење : Не Избелувајте, Не Сушете, Мијте Ладно, Исушете Го Воздухот. Стил : симпатична, секси, секојдневен. Покрај секојдневниот живот, лежењето, шетањето на кучето, лежерните активности исто така лесно можат да се носат. ЛАБАВО ВКЛОПУВАЊЕ И КРЕВАЊЕ ЗАДНИК : лабавиот дизајн на вклопување го прави вашето искуство со носење подобро без никакво чувство на воздржаност. ЕЛАСТИЧНА ПОЛОВИНА И ЗАОСТРЕНА НОГА : Хумористични исечени џогери дизајнирани со еластичен појас за прилагодено вклопување и без ефект на копање, што носи пријатно чувство и искуство без одвлекување на вниманието за време на трчање, џогирање, вежбање во теретана и други секојдневни активности и секојдневно носење. Големина : половината е многу еластична, ве молиме панталоните што ви стојат според опсегот на големина.Предните два џебови напред се практични за држење на телефонот, паричникот или другите работи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди