• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мира Манго Нектар, 33. оз

Мира Манго Нектар, 33. оз

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Нектар, Манго, Тула 33.8 Мл Врвен квалитет. Оригиналот. Добар извор на витамин Ц! Нема вештачки вкусови. Содржи 23% сок од манго. Тетра Пак : Заштити што е добро. Фрлете правилно. Посетете Ја Нашата Веб-Страница на : . Тетра Брик Асептик. Тетра Пак. Печатени Во Саудиска Arбија. Произведено во Египет исклучиво за : Мира Меѓународна Храна Ад. Добро протресете пред сервирање. Чувајте го во фрижидер откако ќе се отвори. Чувајте го на ладно и суво место. 33.8 fl oz (1 lt) Источен Бранзвик, ЊУ ЏЕРСИ 08816 800-818-Мира Мира Манго Кутија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди