• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Обичен Фустан За Жени Летна Мода Едноставен Фустан Со Боја На Вратоврска Со Низок Градиент Со Низок Врат

Обичен Фустан За Жени Летна Мода Едноставен Фустан Со Боја На Вратоврска Со Низок Градиент Со Низок Врат

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

78"големина : xxlbust : 116см/45.34"должина на ременот за Рамо : 32см/12,60"Големина : Мбуст : 104см/40,94"Колк : 136см/53,54"Должина : 106см/41,73"должина на ременот за Рамо : 33см/12,99"Големина : Лубуст : 108см/42,52"Колк : 140см/55,12"Должина : 107см/42.37"Hip : 132cm/51. Женска Мода.91"должина на ременот За рамо : 36см/14. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци.39"големина : xlbust : 112см/44.17"Size : SBust : 100cm/39.52"должина на ременот за рамо : 35см/13.27"должина : 109см/42.97"Length : 105cm/41.09"колк : 144см/56.Женска Летна Секојдневна Мода Едноставен Фустан Со Боја На Вратоврска Со Низок Градиент Со Низок Врат : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 35x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.13"должина на ременот за рамо : 34см/13. Обичен Фустан За Жени.17" секојдневен фустан. Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Овој секојдневен Летен Макси Фустан се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно.Големина : С Биста : 100см/39,37" Колк : 132см/51,97" Должина : 105см/41,34" должина на ременот за Рамо : 32см/12,60" Големина : М Биста : 104см/40,94" Колк : 136см/53,54" Должина : 106см/41,73" должина на ременот за Рамо : 33см/12,99" големина : л биста : 108см/42,52" колк : 140см/55,12" должина : 107см/42,13" должина на ременот за рамо : 34см/13,39" големина : xl биста : 112см/44,09" колк : 144см/56,69" должина : 108см/42,52" должина на ременот за рамо : 35см/13,78" големина : ххл биста : 116см/45,67" колк : 148см/58,27" должина : 109см/42,91" Должина на ременот За рамо : 36см/14,17" женска летна Секојдневна Мода Едноставен фустан со печатена боја за вратоврска со низок врат карактеристики : изработен од полиестер, мек материјал, лесен И дише, одличен тактилен твојата кожа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди