• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ниуер Женска Ретро Секојдневна Блуза Блузи Со Кратки Ракави Плисирани Лелеави Кошули Летни Секојдневни Маици Лабаво Вклопување Основни Врвови За Маици Големина С

Ниуер Женска Ретро Секојдневна Блуза Блузи Со Кратки Ракави Плисирани Лелеави Кошули Летни Секојдневни Маици Лабаво Вклопување

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн : Маичката Е Дизајнирана Со Еднобојни, Плисирани И Копчиња Декор, Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Материјал-35% Полиестер 65%Памук. Карактеристика : Женска Лабава Плисирана Маичка, Женска Замавна Маичка Блуза, Женски Врвови Со Туника Со Кратки Ракави4. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди