• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Торба за Ручек од сончоглед Водоотпорна Кутија За Ручек Изолирана Од Сончоглед Отпорна На Истекување Поладна Торба За Ручек Со Ремен За Рамо За Девојчиња Тинејџер?

Торба за Ручек од сончоглед Водоотпорна Кутија За Ручек Изолирана Од Сончоглед Отпорна На Истекување Поладна Торба За Ручек

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

ГОЛЕМ ПРОСТОР : големината на вреќата за оброци од сончоглед е 10 х 6,5 х 8,9 инчи (Л х ш Х) и тежи 0,4 Фунти. Обезбедува доволно простор за складирање на храната и закуските што треба да ги носите секој ден. Држи кутии за ручек, прибор, контејнери за храна, оброци, пијалоци, сендвичи, салати.Мрежестите џебови од двете страни можат да држат чаши за вода. МАТЕРИЈАЛ : торбата за ручек со сончоглед е изработена од квалитетна полиестерска ткаенина ОД 300Д и алуминиумска фолија, водоотпорна и отпорна на истекување, лесна за чистење. Ако дамки од храна или сок, само избришете ја со влажна крпа или салфетка. Торбата за оброци е зашиена со тесен процес, не е лесна за носење и кинење, многу издржлива и безбедна. ДОЛГОРОЧНА ИЗОЛАЦИЈА : поставата за Вреќи за Ручек Со сончоглед За Повеќекратна Употреба е изработена од густа алуминиумска фолија и изолационен материјал за да ја одржува храната топла или ладна 4-5 часа. Може да се стават и пакувања мраз за да бидат свежи. Совршен за забави, излети, патувања, ручек во канцеларија, плажа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди