• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бебе Девојчиња Момчиња Солидна Цртан Филм Уши Качулка Ромпер Облека Руно Комбинезон Девојки Темперамент Празник Дозвола

Бебе Девојчиња Момчиња Солидна Цртан Филм Уши Качулка Ромпер Облека Руно Комбинезон Девојки Темперамент Празник Дозвола

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Бебе Девојчиња Момчиња Солидна Цртан Филм Уши Дуксер Облека Руно Комбинезон Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Материјал : Тип На Шема На Мешавина Од Памук : должина на Ракавот од Цртан Филм : Главна Боја На Долг Ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : чантата е само декоративен ефект. Ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големина На Комбинезон Должина На Бистата 3-6 Месеци 60 56см/22.05" 23см/9.06 "Големина : 3-6 Месеци Големина : 60 Биста : 56см/22.05" Должина : 23см/9.06 " Девојки Ромпери. Колку Повеќе Купувате, Толку Е Подобар Договорот. Божиќни Украси Пред Божиќни Украси Дозвола За Божиќни Украси Пред Божиќниот Празник Ноќен Кошмар Пред Божиќното Расчистување На Божиќ. За Подобро Да Ви Одговара, Ве молиме Измерете Ја Големината И Споредете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 30 Дена по продажната услуга и размена, одговорете во рок од 24 часа за да го решите вашиот проблем.


Карактеристики на понудата

Слични понуди