• Најдобра цена
  • Неодамнешно
1.0 кт круг сече сина моисанит 18к розово злато годишнината ангажман прстен големина 3.5

1.0 кт круг сече сина моисанит 18к розово злато годишнината ангажман прстен големина 3.5

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Син Моисанит : Познат По смирувачките енергии и промовирањето на духовната хармонија, мирот и будењето. Жолт Моисанит : најреткиот и најуникатниот меѓу моисанитот со природна боја го прави овој популарен камен за ангажман богат со искра и јасност. Лабораториски одгледуван моисанит во споредба со природниот. моисанитот е извлечен од природата.Клара Пучи дизајнер накит изработени во Сад направени до. оштетени, обезбојувани или заматени камења; заменети бесплатно. спомен, подарок или спомен. понудена Со Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, покривајќи. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара Пучи,. гарантирано дека сме вистински, без конфликти и придружени со нашата Автентичност. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. синтетички создаден во зелена, 100% еколошка лабораторија и природна. Картичка. Испорачани во нашата Бесплатна Кутија За Подароци и поставени во вашиот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди