• Најдобра цена
  • Неодамнешно
6Л-24Л Водоотпорна Сува Вреќа Вреќа Пливање Рафтинг Кајакарење Речно Пешачење Пловење Кајакарство Пловење Водоотпорност И

6Л-24Л Водоотпорна Сува Вреќа Вреќа Пливање Рафтинг Кајакарење Речно Пешачење Пловење Кајакарство Пловење Водоотпорност И

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : . 1 Изработен од висококвалитетен полиестерски тафта материјал 210Т со карактеристики на водоотпорна, отпорна на солзи, мазна површина, има долг век на употреба. 2 со висококвалитетен професионален дизајн на тока, кој е удобен и брз и ви дава опуштено патување. 3 оваа водоотпорна сува торба може да се користи за собирање облека за кампување и рекреација на терен. Може да се користи и за одвојување сува и влажна облека, крпи итн. 4 Новиот правоаголен дизајн е усвоен на дното, што ефикасно го подобрува користењето на просторот и го прави патувањето погодно. 5 лесни, добри површински капки лизгање, не е лесно да се навлажни. 6 оваа водоотпорна сува кеса е лесна за употреба и носење, осигурувајќи се дека секој производ не истекува вода или воздух, тоа е добар помошник на отворено. 7 Погоден За кампување, лебдење, пешачење и други активности на отворено. Спецификации : . Материјал : 210т Полиестер тафта. Големина : С : 34х28см.М : 46х34см, Л : 55х43см. Тема : Спорт. Спорт Тип : Пливање,Плажа,Кајак,Кампување,Лебдат. Боја : Зелена, сина,жолта,портокалова, црвена. Карактеристики : Водоотпорен,пренослив,прилагодлив, лесен. Капацитет : 6Л/12Л/24Л. Тип : водоотпорна сува кеса. Тежина : 0,55 кг. Големина Шема : . големина - - - - - - - должина - - - - - - ширина - - - - - - тежина - - - - - - - капацитет. С- - - - - 28см6Л. М46см- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 43см - - - - - - - - 24л. пакетот вклучен : . 1x водоотпорна сува кеса. Користење на висококвалитетни материјали. Прекрасно со квалитетна изработка. Економичен и практичен. Добар придружник кога вежбате и така натаму. Лесен, лесен за носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди