• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сдјма Женските Маици За Печатење Слатки Жени Пуловер Со О-врат Сакаат Печатење Со Цврста Боја Врвови На Маици Со Кратки Ракави

Сдјма Женските Маици За Печатење Слатки Жени Пуловер Со О-врат Сакаат Печатење Со Цврста Боја Врвови На Маици Со Кратки Ракави

 
DEN 366.24

Количина на стоки
Достапно

Жените Пуловер Со о-врат Сакаат Печатење Во Цврста Боја Кратки Ракави Врвови На Маици ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Печатениот дизајн прави да изгледате толку секси,секојдневно, модно и поинаку. 2.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 3.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Оваа лесна, Блуза е совршена за Денот на Вљубените,Ајде да викаме гласно,Среќен Ден на Вљубените! Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Жени Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина На Ракавот : Долги Ракави Се Вклопуваат : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвови ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина НА Биста ХХХЛ 14 18 44 118см/46.46" 73см/28.74" Големина : Хххл Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 118см/46.46" Должина : 73см/28.74" ; Женски; печати; маици; симпатична;. Женски; О-Вратот; Св.; Велигден;. Ден; Печатење; Секојдневен; Краток; Ракав; Маица; Врвови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди