• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Одеерби Женски Блузи Облечени Обични Блуза Кошули 70-годишнината Кратки Ракави Печатени Маица Врвот Подарок Црна

Одеерби Женски Блузи Облечени Обични Блуза Кошули 70-годишнината Кратки Ракави Печатени Маица Врвот Подарок Црна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44. Убави врвови за подароци за парови .28 "Должина : 67см/26.89 "Должина : 63cm/24. Имајте убав ден!.48" Должина : 69см/27.Содржина на пакетот : 1 Компјутер Жените врвни Графикони Големина : Големина.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.80 "Рамо : 44cm/17.38 " Вратот : 60см/23.11" Ракав : 18. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Добар Квалитет на производство.94 "Рамо : 46см/18. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.37 "Рамо : 45см/17. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Големина : XLSize.87 "Должина : 71см/27.Материјал : 35% полиестер 65% еластан. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди