• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Климит Хоризонт Ранец Ќебе, 80х58ин, Сина

Климит Хоризонт Ранец Ќебе, 80х58ин, Сина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Ќебе за Ранци климит Хоризонт, 80х58ин, Сино Ќебето За Ранци Климит е техничко, лесно ќебе за ранци со мек допир, високи перформанси, ЛЕСНА полиестерска ткаенина ОД 20д. Синтетичката изолација со висока мансарда ве одржува слаби во студените ноќи. Моделот на ватиран бод ја одржува изолацијата на место и ги елиминира студените точки. Совршен за брзи и лесни авантуристи. Климит Хоризонт Ранец Ќебе, 80х58ин, Сина Водоотпорна, лесна 20д полиестерска ткаенина . Синтетичка висока изолација на мансарда . Моделот на ватиран бод ја одржува изолацијата на место. Вклучени компресија работи вреќа пакети надолу мали. Машина перат на деликатна циклус, висат за да се исуши. Тежина : 1,81 килограми. Димензии : 58х80ин. Спакувани Димензии : 13х13х7ин. Надворешен Материјал : 20д Рипстоп Полиестер ДВР. Лагер Материјал : 20д Рипстоп Полиестер ДВР. Изолација : Прима Мансарда Сребрена 170 ГСМ. 2 Година Климит Гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди