• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зачукуван Волфрам Прстен Сребрен Волфрам Свадбен Бенд Четкан Сив Волфрам Прстен Волфрам Карбид Прстен Мажи И Жени

Зачукуван Волфрам Прстен Сребрен Волфрам Свадбен Бенд Четкан Сив Волфрам Прстен Волфрам Карбид Прстен Мажи И Жени

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Овој сребрен волфрам прстен широк 9 мм Од Глупави Кралеви Накит, со зачукувано лице, зачекорени рабови и форма на сечење цевки, е совршен подарок за прилики како што се свршувачки, свадби и годишнини. Достапни се неколку големини и тоа е безвременски изглед спорт удобно вклопување и 100% материјал од волфрам карбид од кој е направен обезбедува издржливост и отпорност на гребење. Уникатен дизајн со четкана сива завршница и полирани сребрени рабови / влошка создава смел изглед и печатот "волфрам карбид" во внатрешноста на прстенот предвидува автентичност. Прстенот е исто така без кобалт и има 100% гаранција за враќање на парите. Волфрам Свадба Бенд Современ Дизајн. 9мм Широк Прстен. 100% Волфрам Карбид. 100% Гаранција За Враќање На Парите. Печат "Волфрам Карбид". Издржлив, Отпорен На Гребење, Хипоалергичен И Без Кобалт. Удобност Одговара Со Многу Големини На Располагање. Четкана Сребрена Завршница И Полирана Сребрена Влошка / Рабови. Зачукувано Лице, Зачекорени Рабови И Форма На Сечење Цевки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди