• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Квадратна Крајна Маса кунија Во Шампањ

Квадратна Крајна Маса кунија Во Шампањ

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Чувајте столни ламби, освежување и многу повеќе на оваа шик преодна крајна маса, покриена со прекрасна завршница за шампањ што претставува луксузен метален допир во просторот. Треперливата завршница на шампањот ги нагласува безвременските врежани елементи како лист Од Акантус врежано обликување и тенки нозе во стилот на кабриолет, создавајќи елегантен и гламурозен елемент на изненадување на инаку традиционалната крајна маса. Крило пар од овие шармантни крајни маси покрај софата како место за одмор чај, книги и многу повеќе. Боја/Финиш : Шампањ Заврши. Материјали : Дрво( Гумено Дрво), МДФ. Димензија на производот : 27"Л х 27"В х 24" Х.Плоштад дрвена маса врвот. Дебелина на врвот на масата : 40мм. лист врежан калапи и кабриолет стил нозе. Капацитет на тежина : 55 килограми. Потребно е собрание.


Карактеристики на понудата

Слични понуди