• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фиеста Играчки Цврсто Дабово Дрво Бункер Кадифен Плишано Животно Играчка Од Фиеста Играчки 10.5

Фиеста Играчки Цврсто Дабово Дрво Бункер Кадифен Плишано Животно Играчка Од Фиеста Играчки 10.5

 
DEN 311.20

Количина на стоки
Достапно

Овој супер мек Дабов Бункер Е совршен подарок за момчиња и девојчиња кои сакаат уникатни суштества! Светло обоени и изработени од сите нови полиестерски влакна големина 10,5" Играчки За Фиеста Ја Заглавуваат Плишаната Играчка За Животни Од Дабови Дрвја со Играчки за Фиеста 10,5".


Карактеристики на понудата

Слични понуди